Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Nieuwsoverzicht
TECHNISCHE COMMISSIE

22-8-2019
Ouder informatieavond
 
Het nieuwe seizoen is weer begonnen.

Op woensdag 28 augustus van 19:00 tot 20:00 organiseren we een informatieavond voor ouders van (nieuwe) leden in het clubhuis. 

We zullen die avond zaken rondom de club, hoe Lisa te gebruiken, spelregels, trainingen, wedstrijden en eventuele vragen behandelen.
Ook gaan we het veld op om in de praktijk te ervaren wat hockey is. 

Aanmelden kan bij Xander Arling via [email protected].
 
TRAININGEN

18-8-2019
Trainingsschema 2019-2020
 
Hieronder het trainingsschema voor de 1e helft van het veldseizoen 2019-2020 (eind augustus tot begin december).
Je kunt het bestand ook downloaden (Bijlage, PDF).

De trainingen beginnen op 26 augustus.


Maandag van tot Veld Trainer
M6E1 17:30 18:30 1 Kim, Luna, Myrte
M6E2 17:30 18:30 1 Peter van Schaik
M6E3 17:30 18:30 1 Fleur / Jonna
J6E1 17:30 18:30 1 Anna / Teun
M8D 17:30 18:30 2 Lara / Rosan
MD1 17:30 18:30 2 Erik / Peter Slot
MC1 18:30 19:30 1 Martijn
MC2 18:30 19:30 1 Sven
JC1 18:30 19:30 2 Leon
MA2 18:30 19:30 2 Melle
MB1 19:30 20:30 1 Martijn
MA1 19:30 20:30 2 Hans Schoones
JA1 19:30 20:30 2 Arjan P, Arjan W, Peter van Schaik, Siebe
D1 19:30 21:00 1 Jan Berend
         
Dinsdag        
JD1 18:30 19:30 1 Peter Slot / Xander
         
Woensdag        
Mix F1 16:30
17:30 2 Ivo
M6E1 16:30 17:30 1 Kim, Luna, Myrte
M6E2 16:30 17:30 1 Peter van Schaik
M6E3 16:30 17:30 1 Fleur / Jonna
J6E1 16:30 17:30 1 Anna / Teun
M8D 17:30 18:30 2 Lara / Rosan
MD1 17:30 18:30 2 Erik / Peter Slot
MC1 17:30 18:30 1 Martijn / Ivo
MC2 17:30 18:30 1 Sven
JA1 18:30 19:30 2 Arjan P + W, Peter van Schaik, Siebe
MA2 18:30 19:30 1 Melle
MB1 18:30 19:30 1 Martijn
MA1 19:30 20:30 1 Alix
HA 19:30 20:30 2 roulatie
D1 19:30 21:00 1 Jan Berend
trim 2 20:30 21:30 1 roulatie
trim 1 20:30 21:30 2  
         
Donderdag        
Fithockey 9:30 10:30 1 Peter van Schaik
JD1 18:30 19:30 1 Peter Slot / Xander
JC1 18:30 19:30 1 Leon
         
Vrijdag        
JJ keepers 18:00 19:00 1 Shay Schoones
keepers 19:00 20:00 1 Hans Schoones
         

 


BESTUUR

14-7-2019
HHC zoekt een secretaris
 
HHC zoekt een nieuwe secretaris.

De belangrijkste taak van de secretaris is het vastleggen van de maandelijkse bestuursvergaderingen en het verzorgen van de post.  Verder een paar kleinere taken in verband met de KNHB.  De totale tijdsbesteding is een paar uur per week.

Als je wel wat tijd hebt voor een leuke vrijwilligersfunctie bij de club, maar je zou eerst wel wat meer willen weten, neem dan eens contact op met Emmy Roos ([email protected]).
Je kunt natuurlijk ook een van de andere bestuursleden benaderen.

 
ACTIVITEIT

1-7-2019
Familietoernooi 1 september
 
Inmiddels is voor de meesten van ons de vakantieperiode weer ten einde gekomen.
We hopen dat je weer helemaal opgeladen bent voor een nieuw seizoen lekker sporten...

We willen je nog herinneren aan de aanmelding voor het HHC familitoernooi, dat  wordt gehouden op 1 september a.s.
Opgeven kan nog tot 25 augustus, dus nog een paar dagen...

Zoek een team bij elkaar van vrienden, familie, buren, collega's en kennissen en meld je aan voor het HHC familietoernooi en/of het eten wat daarbij hoort.
Hockey ervaring is niet nodig, dus iedereen kan meedoen...

Meer info vind je op de poster (in de bijlage).


 


TECHNISCHE COMMISSIE

7-6-2019
Nieuwe teamindeling (2019-2020)
 
Hierbij de teamindeling voor het komend seizoen (2019-2020).
Deze indeling is tot stand gekomen door:
  • trainer evaluaties
  • coach evaluaties
  • evaluatie formulieren ingevuld door spelers

Staat je naam er niet bij (wat per ongeluk kan gebeuren) of wil je toelichting op de indeling, stuur dan na het weekend een email naar [email protected].

We wensen jullie als spelers weer een sportief seizoen toe.

Namens de TC:
Marianne Fieten, Peter v Schaik, Marius Heemstra, Dorine v Gullik, Xander Arling.

PS. je kunt de teamindeling ook als PDF downloaden (bijlage).

2019-2020 D1 2019-2020 MA1 2019-2020 MA2 2019-2020 MB1
Shazney Audier Lara de Lang Metta Berenpas Jade Rundervoort
Nina Blonk Melanie Mersman Bente Monkel (K) Luna van der Haar
Jolie Blonk Shay Schoones (K) Meike Polman Fleur Anninga
Zoë Bruins Slot Rosan van Schaik Anne Pol Kim Hommes
Iris Hooijer Norah Pol Sharon Hoogeveen Lena Grond (K)
Merlijn Joustra Floor Ijntema Maaike de Vries Silke Bouwers
Fleur Kootstra Demi Bouwmeester Robbin Bennen Marissa Hagen
Judith Kroezen (K) Britt Hartman Noa Botter Kiki Hesselink
Judith Makken Lisa Smid Hannah Bruins Slot Mees Joustra
Marit Nieuwenhuijs Linda Schelhaas Isa den Hartog Romy Lynn Mulder
Jozefien Schuinder Serena Vonk Anna Lesterhuis Marjolein Poppema
Merel Snoeker Elina Tijink Iris Slim Daniek Slingenberg
Nienke de Vries Lise Hoefs Daniëlle Swierts Jonna Tijdeman
  Iselin Roos Martine van der Meulen Lisa Veld
 
Fleur van der Hoorn Ilse Veld
    Julia Spierenburg  
       
       
2019-2020 JA1 2019-2020 JC1 2019-2020 JD1 2019-2020 JE6
Leon van Brouwershaven (K) Quinten Abrahams Twan Barelds Flynn Helsloot
Lars van Erkelens Nick Bennen Igor Geerts Ruben van Wezel
Tymo Grond Victor Bouwers Danilo Middendorp Tijn Otten
Tristan Jansen Pieter Bas Dul Kyan Sieders Sven Wassink
Wiegert Kaal Niels Kramer Sebastiaan Volkerts (K) Roan Lichtendonk
Olivier Pierik Daan Schoonheim Timo van Wezel Bjurn van Nuil
Joost Poppema Menno Steen Roan Zomer Milan Puijk
Sven Puper Hugo Fieten (K) Floris Mellema Thijmen Kappert
Berend Stolp Bas Wassenaar Maud Schoonheim Thijmen Blenkers
Martijn de Vries Laurens van Wezel Britt Korevaart  
Bram Wassenaar Björn Vulto Sophie Arling  
Bjarne Werkman Ilja Vaartjes Dominique Fieten  
Max Wind (K) Teun Lesterhuis
(dispensatie)
Anna Mannak  
Saul van Doorn      
Finn van Erkelens      
       
       
2019-2020 MC1 2019-2020 MC2 2019-2020 MD1 2019-2020 MD8 (8 tal)
Iris Bouwmeester Jessica Ottens Emma Bekhuis Elisa Abrahams
Fybi Annen Dion Jansen Anna Dunsbergen Evi Grotentraast
Mariska Ensing Emma de Leeuw Jolé Tess Leistra Lisanne Santing
Julia Kikkert Esmee Slomp Nikki Lichtendonk Amber Steenbergen
Suze Hamstra Risanne van der Weide (K) Romee Mellema Alizee Wemmenhove
Dionne Kok Lisa Welp Lynn Okken Anne-Lieke Weteringe
Anne Kleine Jeslyn Bartelings Merle Peterson Iris van der Veen
Danilla Westerink Anne Raphael Merle Schra Maud Bouius
Myrte Vos Willemijn van der Linden Kiara Slot Maud Strolenberg
Jasmijn Snaak Lian Drenth Lisanne van der Veen Destiny Todorovic
Fleurke Wind (K) Sanne Groote Meike Wind (K) Madelief Fieten
Britt Wind Tatum Mulderij Anne ter Horst Babs Kalf
Judith van Huizen Sarah Veuger Noa Bargeman  
Lara Visbeen Amber de Vries Lotte Dekker  
       
       
2019-2020 ME6 (A) 2019-2020 ME6(B) 2019-2020 ME6(C) 2019-2020 mixed F1
Isabella Yousef Mees Penninga Annabel Doorten Ceyla Merve Bahceci
Demi Bakker Myrthe Drenth Rosalyn Jonkman Saar Meijer
Emma Bijmholt Jasmijn Vaartjes Fleur Grotentraast Puck Albertoe
Philine Bisschop Marith Jansen Karlijn Anakotta van Halen Meike de Boer
Lotte Bruins Marlou Bikker Isa Brakel Sem Oudeman
Phileine Florijn Emma Belksma Fleur de Boer Tessa Bouius
Roos Hamstra Fieke Heijen Selene Vaartjes Jillz Jansen
Merel Lip      
Elin Sieders      
       
       
Heren veteranen Dames veteranen    
Tonny Arends Anne-marije van Andel    
Xander Arling Alix Carrière    
Joost Goedhart Nicole Donkervoort    
Kevin Haar (dispensatie) Marlot van den Engel    
Isak 't Hart (dispensatie) Marianne Fieten (K)    
Kamiel de Jong Monique Geurkink    
Jan Joustra Claudia de Grooth    
Erik Leistra Edith Hurenkamp    
Bouke Lesterhuis Grieteke Kruidhof    
Albert Monkel Marijke Ringeling    
Jannes Oosterveld Marloes van Schaik    
Toine Pierik Nicolene Scott    
Arjan Poppema Anja Smit    
Klaas Prins Marieke Spijkers    
Rudi Puister (dispensatie) Marjolijn Top    
Peter van Schaik Heleen Top    
Hans Schoones (K) Laura Bijker (dispensatie)    
Peter Slot
   
Harmen Slump      
Bernard Top      
Jurgen Vlasveld      
Siebe Wassenaar      
Arjan Wind      
Ivo Berenschot      




 


Teamfoto
Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto

Twitter  


 
Hockey Hoogeveen  |  Powered by LISA